Od 2009 r. w gabinecie dostępna jest usługa polegająca na trwałym usuwaniu owłosienia metodą laserową przy użyciu urządzenia Light Sheer Desire.

Jest to laser diodowy produkowany przez największą na świecie amerykańską firmę LUMENIS i od lat zajmuje czołowe miejsce wśród urządzeń tego typu, stosowanych zarówno w medycynie jak i kosmetyce.

System ten usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry.

Jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu. Nasze doświadczenie potwierdza wysoką skuteczność tej metody

Duża moc i odpowiednio długi czas trwania impulsu sprawiają że depilacja jest trwała. Dzięki systemowi chłodzenia ChillTipp umożliwia efektywne chłodzenie i sprawia, że zabieg jest niemalże bezbolesny. W ostatnich latach system uzupełniono o dużą głowicę, która umożliwia depilację większych partii ciała w krótkim czasie. Ponadto głowica zasysa skórę do komory o silnym chłodzeniu, dzięki czemu zabieg ten oszczędza czas i ból. Rezultat jest tak zadowalający, że można zapomnieć o nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegach pielęgnacyjnych i jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody depilacji.

Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany prze U.S. FDA (Food and Drug Administration) oraz certyfikaty wszystkich pozostałych krajów europejskich.

Zabieg usuwania trwałego owłosienia przeprowadza się od jesieni do wiosny. Aby uzyskać trwały efekt należy poddać się serii 4 zabiegów w odstępach 6-8 tygodniowych.

Przed pierwszym zabiegiem osoba poddająca się zabiegowi zostaje szczegółowo poinformowana o przebiegu zabiegu, sposobie ochrony i pielęgnacji skóry po zabiegu i przygotowanie jej do następnego.

W trakcie wywiadu konieczne jest też podanie informacji ogólnej o stanie zdrowia i przyjmowania leków (ankieta) w celu wyeliminowania przeciwwskazań.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać w gabinecie lub pod nr telefonu 792 250 250

Cennik zobacz tutaj