Permament Lashes to nowa metoda przedłużania i zagęszczania rzęs, polegająca na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dobranej rzęsy sztucznej. W zależności od rodzaju prawdziwych rzęs – dobierany jest kształt, rodzaj i grubość rzęs doklejanych. W efekcie uzyskujemy wyraziste spojrzenie pełne blasku i kobiecości. Jest to zabieg bezbolesny, bezpieczny i dający spektakularne efekty.

Zalety Permanent Lashes:

  • rzęsy dłuższe i gęstsze o 120%
  • zabieg nawet dla najbardziej wrażliwych oczu
  • idealne na lato – bez konieczności robienia makijażu, wodoodporne
  • indywidualny dobór długości i wygięcia rzęs
  • naturalny wygląd lub spektakularny efekt na specjalne okazje (do wyboru)
  • efekt utrzymuje się do 3 miesięcy z potrzebą uzupełniania co 3-4 tygodnie ewentualnych ubytków związanych z naturalnym cyklem wypadania rzęs.

Salon nasz oferuje wykonywanie pełnej gamy makijaży: dzienne, koktajlowe, wieczorowe, okolicznościowe, sylwestrowe i karnawałowe, a także ślubne. Te ostatnie poprzedzone są makijażem próbnym. Ponadto istnieje możliwość uczestnictwa w „lekcji makijażu”, kierowanej do wszystkich osób, które chcą nauczyć się samodzielnie wykonywać makijaż, zgłębić jego tajniki i poszerzyć wiedzę o kosmetykach kolorowych. „Lekcje makijażu” odbywają się dwuetapowo:
I etap – nauka podstawowych technik wykonywania makijażu dziennego i wieczorowego, gwarancje i sposób przechowywania kosmetyków, higiena pędzli kosmetycznych – ok. 2 h
II etap – nauka specjalnych technik wykonywania makijaży sylwestrowych, i karnawałowych.