HC3 Skinshooter – to nowoczesne urządzenie do wykonywania intensywnych  zabiegów  mezoterapii bezigłowej i elektrostymulacji mięśni.

Mezoterapia bezigłowa rewitalizuje i wygładza skórę przy pomocy wprowadzenia substancji aktywnych zawartych w 5 różnych ampułkach. A są nimi m.in. retinol, peptydy, wysokomolekularny i niskomolekularny kwas hialuronowy. Substancje te są wtłaczane w skórę bez użycia igieł, ale za pomocą prądu elektrycznego (impulsów elektrycznych).  Zabieg jest przyjemny i odprężający. Można go wykonywać na twarzy, szyi i dekolcie. Nie zostawia ran ani obrzmień. Efekt liftingu widoczny od razu już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi można wykonać jednorazowo jednak najlepsze, najbardziej trwałe  efekty uzyskuje się stosując serię ok 6-10 zabiegów w odstępach 1-tygodniowych

W trakcie zabiegu wykorzystuje się zjawisko elektroporacji i osmozy, wywierając bezpośrednio wpływ na głębokie warstwy naskórka. Aplikowane przez głowicę cząsteczki składników aktywnych mogą być wprowadzane dokładnie tam, gdzie istnieje potrzeba wsparcie biologicznych funkcji skóry.