Witamy na stronie Studia Urody Vena.

Nazywam się Katarzyna Kabella i jestem kosmetologiem. 

 

Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęłam w 2005 roku w szkole policealnej, którą ukończyłam w 2007 r. Po kilku latach pracy zawodowej postanowiłam uzupełnić swoją wiedzę na studiach wyższych na kierunku Kosmetologia w PMWSZ w Opolu. Cały czas pracuję zawodowo w gabinecie kosmetycznym, jak i w Szkole Policealnej w Opolu, gdzie prowadzę zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne w pracowni kosmetycznej. Prowadzę również kursy z zakresu kosmetologii specjalistycznej.

 

Mój  salon istnieje od 2007 r.  i od tego czasu nieustannie się rozwija.  Od samego początku mojej pracy zawodowej dokładam wszelkich starań, aby profesjonalizm był wizytówką mojego salonu, a klienci czuli się w nim komfortowo.

Zawsze celem moim było stworzenie miejsca  wyjątkowego, w którym klient może zadbać o urodę, zdrowie oraz zrelaksować się.  

Uważam, że w dobie intensywnego i aktywnego życia, każdy człowiek potrzebuje odrobiny odpoczynku i kilku chwil tylko dla siebie.

Oprócz kompletnej oferty gabinetowej, oferuję swoim klientom fachowe doradztwo z zakresu pielęgnacji domowej. Współpracuję również z dermatologiem i laboratorium mikologicznym.

W gabinecie prowadzona jest sprzedaż kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji domowej hiszpańskiej renomowanej firmy kosmetycznej znanej na całym świecie - Sesderma. Jej gabinetowym odpowiednikiem jest Mediderma, specjalizująca się w zabiegach kwasowych i jest wiodącą firmą zabiegową w moim gabinecie. Pracuję równiez na Janssen, Jean D`Arcell, Jadwiga, Indigo, Semilac, Farmona Profesional.

Lokal jest klimatyzowany. 
Do sterylizacji narzędzi stosujemy autoklaw kl B. 

Możliwość pałatności kartą.
Zapewniamy parking dla klientów.

Wizyty tylko terminowe – tel. 792 250 250